Płyty Warstwowe

1 59

Płyty warstwowe jako pokrycie dachowe posiadają niemało zalet. Zadaszenie zrobione z płyty o grubości 10cm z rdzeniem poliuretanowym nie tylko chroni budynek przed czynnikami zewnętrznymi, ale także izoluje akustycznie i zabezpiecza przed utratą ciepła. Oprócz tego może mieć odporność ogniową.

Płyta trapezowa sama w sobie jest tanim wyjściem jej instalacja jest nietrudna i całkiem szybka. Lecz zabezpiecza ona tylko przed czynnikami atmosferycznymi. Wada blachy trapezowej to skraplaniem się wody pod sufitem, spowodowane wielkimi różnicami temperatur. Dach z blachy trapezowej w słoneczny dzień może rozgrzać się nawet do 70 stopni Celsjusza, a w nocy jego temperatura może spaść nawet do 5 stopni. Aby ochronić budynek dobrze by było zastosować membrany, które przepuszczają wilgoć i zbierają skraplającą się wodę.

Dodatkowo, aby dach z płyt miał zbliżone właściwości izolacyjne jak płyta warstwowa dachowa, należy go dodatkowo ocieplać. Wyjście to generuje kolejne wydatki i przedłuża czas budowy.

Płyty Warstwowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Tagi: wałki pa66, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, highlightersmink, Fotoodmładzanie żary, Tanie multiplikatory, markizy Kęty, zerwany triceps, busy do danii szamotuły, ra nails lakier hybrydowy, Minikoparka Gorlice, Gniewiński portal
admin

View all contributions by admin

Similar articles

1 Comment

  1. meble na wymiar Poznań 15 stycznia 2017 at 15:28

    Najbardziej na stronie podobają mi się zdjęcia.